24 Temmuz 2021 Cumartesi
Anasayfa > HABERLER > Yenikapı Ruhu Bu Mu ?

Yenikapı Ruhu Bu Mu ?

21.11.2016 17:52 12 14 16 18 yazdır
HASANPAŞAOĞLU: "Ötekileştirdiğiniz eğitim çalışanları adına, sizlere ve kamuda makam kapmak için her türlü ahlaksızlığı yapan ve paralel yapı gibi çalışan malum sendika mensuplarına afiyet olsun."
Yenikapı Ruhu Bu Mu ?

Şube Başkanı Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU, Çekmeköy Belediyesinin 24 Kasım Öğretmenler günü icin düzenlediği yemek için okullara yolladığı duyuru ve davet afişine Eğitim Bir sen in logosunu basıp açık bir şekilde ayrımcılık yapması dolayısıyla, Çekmeköy Belediye Başkanı  Ahmet POYRAZ 'a  açık mektup yazdı ve mektubu kamuoyuyla da paylaştı.


 
Yazdığımız açık mektubun ardından Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet POYRAZ ,Şube Başkanımız Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU'nu aramıştır.Görüşmenin detaylarını Şube Başkanımız sosyal medya hesabından paylaşmıştır.Aynen aktarıyoruz.
Değerli arkadaşlar;
Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ'a ,belediye tarafından,belediye sosyal tesislerinde düzenleneceği ilan edilen öğretmenler günü yemeğine sadece Malum-Sen üyelerinin davet edildiğini içeren afişlerin okullara gönderilmesinin ardından bugün bir açık mektup kaleme aldım ve bunu kamuoyuyla paylaştım.
Sayın Ahmet POYRAZ saat 22:30'da şahsımı bizzat aramıştır.Programı belediyenin düzenlemediğini,Malum Sen''in düzenlediğini ve kendilerini de programa davet ettiklerini beyan etmiştir.Okullara yollanan afiş ve davetiyelerden haberinin dahi olmadığı söylemiştir.
Kendisine,afiş ve davetiyelerde ev sahibi olarak şahsının göründüğünü ve bu davranışın eğitim çalışanları arasında infiale neden olduğunu söyledim.Malum Sen'in ,kendisinin ismini kullanarak iş güzarlık yaptığını ,bu durumu düzeltmek için resmi açıklama yapması gerektiğini ifade ettim.
Kendisi,resmi açıklama yapacağını,Malum Sen yetkililerine de gerekli açıklamayı yaptıracağını söyledi.Bugüne kadar kimseye ayrımcılık yapmadıklarını ve herkese eşit mesafede durmaya çalıştıklarını söyledi.
Aynı gün öğlen veya ertesi gün bizimde aynı tesiste program yapabileceğimizi ve gereken yardımı yapacaklarını söyledi.
Bizim derdimizin yemek yemek olmadığını,yapılan ayrımcılığı protesto ettiğimizi ifade ettim.
Belediye Başkanı Sayın Ahmet POYRAZ'ın samimi yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.Kendisi ve kamuoyu bu paralel sendikanın gerçek yüzünü bu vesileyle anlamıştır diye düşünüyorum.
Belediye Başkanın ismini dahi ondan habersiz kullanarak yaptıkları bu uygulama acaba daha hangi iş güzarlıkları yapabilecekleri hususunda kamuoyuna fikir verecektir.
Allah ,Büyük Türk Milleti'ni ikiyüzlü menfaatperestlerden korusun diyorum.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri