24 Ekim 2021 Pazar
Anasayfa > HABERLER > Türk Eğitim-Sen üyelerine özel % 40 indirim

Türk Eğitim-Sen üyelerine özel % 40 indirim

30.04.2019 10:49 12 14 16 18 yazdır
22 yıllık eğitim tecrübesi ve donanımı ile Birey Eğitim Kurumları'nın kuruluşu olan Kadıköy Bilgiyolu Koleji yapılan anlaşma ile Türk Eğitim-Sen üyeleri özel % 40 indirim anlaşması yapıldı.
Türk Eğitim-Sen üyelerine özel % 40 indirim

Bilgiyolu Koleji’ni diğer okullardan ayıran en önemli özelliği ise, kendi bünyelerindeki Bilgiyolu Yayınları ile çeyrek asra yakın süredir eğitim sektörüne kazandırdıkları paha biçilemez kitapçıklar ve soru-cevap materyallerle birlikte gelen birikim, deneyim…

Titizlikle sürdürülen restorasyon çalışmasının ardından Kadıköy, 700 öğrenci kapasiteli, donanımlı bir eğitim kuruluşuna kavuştu. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine hizmet vermek üzere kayıtların başladığı okul, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve ilkelerine bağlılık yönleriyle özellikle sosyal medyada çeşitli görsellerle geniş kitlelerce paylaşılarak, ilgi odağı olmaya başladı. Öğrenci, öğretmen ve velileri ilk adımlarında özel bir tasarımla karşılayan Atatürk Köşesi, okulun iç dünyasının bir yansıması olarak görülüyor.

Detaylı bilgi için www.bilgiyolukoleji.com adresini ziyaret ederek edebilirsiniz.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri