24 Ekim 2021 Pazar
Anasayfa > HABERLER > Çekmeköy Belediye Başkanından Malum Sendikaya Tokat Gibi Cevap

Çekmeköy Belediye Başkanından Malum Sendikaya Tokat Gibi Cevap

22.11.2016 22:21 12 14 16 18 yazdır
Çekmeköy Belediyesi tartışmaya nokta koydu: Söz konusu görselde ve afişlerde yer alan logolar, Belediyemiz ve Başkanımızın onayı alınmadan kullanılmıştır.
Çekmeköy Belediye Başkanından Malum Sendikaya Tokat Gibi Cevap
Dün sosyal medyada, memur sitelerinde hızla yayılan ve ses getiren, Çekmeköy Belediyesi logosuyla okullara dağıtılan afişten, öğretmenler günü programına, sadece malum sendikanın üyelerinin davet edildiği manası çıkması sebebiyle, şube başkanımız Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU tepki göstermişti. HASANPAŞAOĞLU: "Ötekileştirdiğiniz eğitim çalışanları adına, sizlere ve kamuda makam kapmak için her türlü ahlaksızlığı yapan ve paralel yapı gibi çalışan malum sendika mensuplarına afiyet olsun." demişti.

SÖZKONUSU AFİŞ:ŞUBE BAŞKANI ALİ İHSAN HASANPAŞAOĞLU YUKARIDAKİ AFİŞE TEPKİ GÖSTERMİŞ, KAMUOYUNA AÇIK OLARAK BELEDİYE BAŞKANINA MEKTUP YAZMIŞTI:

 ÇEKMEKÖY BELEDİYE BAŞKANI AHMET POYRAZ ŞUBE BAŞKANI ALİ İHSAN HASANPAOĞLU'NU TELEFONLA ARADI

Yaşanan gelişmeler üzerine,  Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ, şube başkanı Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU'nu telefonla arayarak konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Telefonla yapılan bu görüşmeyi ve içeriğini de şube başkanı Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU sosyal medyadan paylaştı. 
İŞTE O PAYLAŞIM:
"Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet POYRAZ saat 22:30'da şahsımı bizzat aramıştır.Programı belediyenin düzenlemediğini,Malum Sen''in düzenlediğini ve kendilerini de programa davet ettiklerini beyan etmiştir.Okullara yollanan afiş ve davetiyelerden haberinin dahi olmadığı söylemiştir.
Kendisine,afiş ve davetiyelerde ev sahibi olarak şahsının göründüğünü ve bu davranışın eğitim çalışanları arasında infiale neden olduğunu söyledim.Malum Sen'in ,kendisinin ismini kullanarak iş güzarlık yaptığını ,bu durumu düzeltmek için resmi açıklama yapması gerektiğini ifade ettim.
Kendisi,resmi açıklama yapacağını,Malum Sen yetkililerine de gerekli açıklamayı yaptıracağını söyledi.Bugüne kadar kimseye ayrımcılık yapmadıklarını ve herkese eşit mesafede durmaya çalıştıklarını söyledi." 
  BUGÜN:
  Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet POYRAZ için belediyeden resmi açıklama yapılmış ve sözkonusu öğretmenler günü program afişinde yer alan belediye logosunun ve belediye başkanının adının, belediyenin ve başkanın bilgisi dışında kullanıldığı ifade edilmiştir.
  İŞTE O AÇIKLAMA:


  Yapılan bu istismarın ve belediyenin imajının olumsuz etkilenmemesi adına, Çekmeköy Belediyesine yaptığı bu açıklama için teşekkür ediyoruz.

  Şube Başkanı Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU son gelişmeler üzerine konuyu kamuoyunun takdirine bırakmış ve eğitim camiasının konu ile ilgili merak ettiği konulara tercüman olarak aşağıdaki soruları sormuştur. 
  İŞTE CEVABINI BEKLEYEN SORULAR:
  Çekmeköy Belediye Başkanı Sayın Ahmet POYRAZ açıklama yaparak isminin ve belediye logosunun izinsiz kullanıldığını kamuoyuna ilan etmiştir .
  Logoyu ve ismi izinsiz kullanan Eğitim Bir Sen bu rezaleti nasıl izah edecektir ?
  Bu denli büyük bir aymazlık örneği sergileyen bu Malum Sen acaba bugüne kadar başka kimlerin isimlerini kullanıp,kimlerden nemalanmıştır ?
  Belediye Başkanını kamuoyu önünde küçük düşürecek bu girişime neden tevessül etmişlerdir ?
  Kamuoyu bu rezalet nedeniyle kendilerinden açıklama beklemektedir ?
  Bu paralel yapının kendi çıkarı için kimleri ve neleri kullanmaktan çekinmeyeceğini bu durum ortaya koymaktadır.
  Allah,eğitim çalışanlarını bunların şerrinden korusun.

  Ali İhsan HASANPAŞAOĞLU
  Türk Eğitim Sen İstanbul 3 Nolu Şube Başkanı

  Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
  Kategorinin Diğer Haberleri